Par mums
Jauna tehnika
Lietota tehnika
Rezerves daļas
Serviss
Galerija
Kontakti
Serviss
AS Baltem Rīgas filiāles serviss nodrošina kvalitatīvu celtniecības tehnikas KOMATSU, LANNEN un drupinātāju agregātu NORDBERG tehnisko apkalpošanu un remontu atbilstoši ražotāju noteiktajām prasībām.
AS Baltem Rīgas filiāles serviss nodrošina tehnikas pirmspārdošanas sagatavošanu un papildus aprīkojumu uzstādīšanu, periodiskās tehnikas apkopes garantijas un pēcgarantijas laikā, kā arī operatoru apmācības un tehniskas konsultācijas.

Servisa pakalpojumi tiek sniegti stacionārā servisā Muceniekos, kā arī izbraukumos pie klienta visā Latvijas teritorijā izmantojot oriģinālās rezerves daļas. Lai nodrošinātu kvalitatīvu, ātru un daudzveidīgu remontu, mūsu servisa rīcībā šobrīd ir vairākas pilnībā nokomplektētas (ar gaisa kompresoru, strāvas ģeneratoru, metināšanas iekārtu, elektro- un hidraulikas mezglu mēraparātiem, hidraulisko presi, speciālām atslēgām) tehniskās apkalpes automašīnas regulāro apkopju, diagnostikas un jebkuru citu remontu veikšanai. Mūsu tehniskā personāla rīcībā ir nepieciešamie instrumenti, tehniskā informācija, pieredze un kvalifikācija, kā arī tieši kontakti ar rūpnīcu tehniskiem speciālistiem, lai rastu risinājumu arī vissarežģītākajām problēmām un bojājumiem.

Mūsu serviss klientiem pieejams sešas dienas nedēļā. Nepieciešamības gadījumā arī ārpus darba laika, protams, iepriekš savstarpēji saskaņojot.

Komatsu Komtrax CDE SANDVIK
© 2011 - 2018 AS Baltem Rīgas filiāle
www.bcm.lv, Tālr: (+371) 67241124