Par mums
Jauna tehnika
Lietota tehnika
Rezerves daļas
Serviss
Galerija
Kontakti
Rezerves daļas
Mūsu noliktavā Muceniekos pietiekamā daudzumā tiek glabātas augstas kvalitātes oriģinālās rezerves daļas tehniskajām apkopēm un biežāk nepieciešamajiem remontiem visai mūsu pārstāvētajiem tehnikas veidiem.

Detaļas, kuras nebūs uz vietas noliktavā Muceniekos iespējami ātri (parasti vienas līdz septiņu dienu laikā) piegādāsim tieši no Komatsu Eiropas centrālās rezerves daļu noliktavas Briselē (Komatsu) vai no sadarbības partneru noliktavām Somijā (Lannen, Nordberg). Īpaši steidzīgos gadījumos izmantojam kurjerpasta pakalpojumus garantētai visātrākajai rezerves daļu piegādei, lai neradītu dīkstāves un zaudējumus tehnikas īpašniekiem. Glabājam uz vietas (pieprasītākās detaļas) vai arī piegādājam uz pasūtījuma dilstošās detaļas, piemēram, kausu rakšanas zobus un cietsakausējuma nažus, atskaldāmo āmuru maināmos pīķus, ekskavatoru un buldozeru kāpurķēdes, rullīšus, drupinātāju maināmās cietsakausējuma plāksnes, konusus u.c. daļas.

Neatteiksim palīdzēt ar rezerves un dilstošajām detaļām arī citu ražotāju tehnikai.

Uzskatām, ka ātra detaļu piegāde un serviss, pie tam par konkurētspējīgu cenu ir mūsu veiksmes pamatā sadarbojoties ar jau esošajiem un topošajiem klientiem!

Komatsu Komtrax CDE SANDVIK
© 2011 - 2018 AS Baltem Rīgas filiāle
www.bcm.lv, Tālr: (+371) 67241124