Par mums
Jauna tehnika
Lietota tehnika
Rezerves daļas
Serviss
Galerija
Kontakti
Par mums


2010. gadā notika SIA “BCM Baltijas Celtniecības Mašīna” reorganizācija, kuras rezultātā tika izveidota AS Baltem Rīgas filiāle. Firma ietilpst lielā Japānas koncernā “Sumitomo corporation”, kurš ir milzīgs uzņēmums ar vairākām darbības jomām, no kurām viena no galvenajām ir Komatsu industriālās tehnikas tirdzniecība.

Mūsu pamatdarbība ir KOMATSU celtniecības, ceļu būves un iekraušanas darbu veikšanai nepieciešamās tehnikas tirdzniecība un pēc-pārdošanas servisa nodrošināšana. Firmas pastāvēšanas laikā esam piegādājuši jau vairākus simtus dažādas jaunas un lietotas tehnikas vienības. Pastāvīgo klientu skaits, kuri vēlās izmantot mūsu pakalpojumus ar katru gadu strauji pieaug.

Nodrošinām arī dažāda papildus darba aprīkojuma piegādi un uzstādīšanu mūsu piegādātajai tehnikai (piemēram, dažāda pielietojuma kausus, Tehnosumit (Atlas Copco) atskaldāmos āmurus sasalušas grunts, betona un asfalta uzlaušanai un saskaldīšanai, šķēres un satvērējus dzelzsbetona ēku demontāžai, baļķu satvērējdakšas, teritoriju uzkopšanas birstes, sniega lāpstas u.tml.).

Daudzus gadus mūsu sadarbības partneri ir arī WATERMASTER - peldošie ūdenstilpņu ekskavatoru un zemes sūcēju ražotāji.
Visai mūsu piedāvātajai un piegādātajai tehnikai nodrošinām kvalitatīvu garantijas un pēc-garantijas servisu, t.i. tehnisko apkopju un remontu veikšanu (tai skaitā ar izbraukumu uz remonta vietu) un oriģinālo rezerves un dilstošo detaļu piegādi.
Mūsu firmas veiksmīgas darbības pamatā ir teicamas piedāvātās tehnikas īpašības (izturība un ilgs kalpošanas resurss, augsta darba ražība, salīdzinoši zemas ekspluatācijas izmaksas) un pieredzējuši, kvalificēti darbinieki.

Būsim priecīgi Jums palīdzēt un sadarboties!

Komatsu Komtrax CDE SANDVIK
© 2011 - 2019 AS Baltem Rīgas filiāle
www.bcm.lv, Tālr: (+371) 67241124